Chalupa Mosty u Jablunkova na Filůvce :::

Chalupa na Filůvce / Mosty u Jablunkova

Chalupa na Filůvce se nachází v jižní části Těšínského Slezska u hranic se Slovenskem, na jižním svahu Velkého Polomu, v 600 m n. m. v CHKO Beskydy, v osadě Filůvka. Zděný rodinný dům je standardně vybavený, vhodný pro nenáročné a romantické klienty.

Chalupa na Filůvce ubytování Beskydy
Chalupa k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 4 až 10 osob v celkem 2 ložnicích. V přízemí je bezbariérový vstup do objektu a vstupní chodba se schodištěm dolů do sklepa a nahoru do patra, kde jsou dvě ložnice, každá se 4 lůžky (+ možnost dětské postýlky pro dítě do 5 let). V přízemí s bezbarierovým vstupem mohou klienti s pohybovým omezením spát na 2 gaučích v obýváku. V přízemí je k dispozici kompletně vybavená kuchyň (možnost vlastního vaření), samostatná spíž a standardně vybavený obývací pokoj. Kouření v chalupě není dovoleno.

V případě potřeby další, max. však jen 4 osoby mohou spát na matracích na podlaze. Všechna další ubytovací místa nad 8 základních je považováno za přistýlky. Severní ložnice má výhled do lesa a jižní do zahrady. V Chalupě na Filůvce na přání hostů je zabezpečeno soukromí gratis a to tak, že v případě obsazení jen jedné ložnice, druhá zůstává neobsazená.

Ubytování Chalupa na Filůvce služby
Chalupa na Filůvce nemá ústřední topení. V topné sezóně klienti přijdou do vytopených místností, ale následné vytápění si zajišťují pevnými palivy sami ze zásob uskladněného dříví nebo uhlí. V topné sezóně od 1.10. do 31.5. pobyty minim. na 3 noci, v ostatním období minimálně na 2 noci. Lze využít vlastní lůžkoviny (deky, spacáky, prostěradla), což bude zohledněno  v nižší ceně za ubytování. Ubytovací prostory se přebírají a předávají řádně uklizené. K dispozici je zahrada s venkovním posezením, ohniště, gril, pískoviště pro děti.

Dovolená v Beskydech ubytování chalupa na Filůvce okolí 
Ubytování na chalupě na Filůvce poskytuje hostům ticho, klid, nádhernou čistou přírodu a vzduch, romantiku, lesy, procházky, nádherné výhledy na hory, možnost houbaření, sběr lesních plodin. V okolí koupání, v zimě lyžařské vleky i s umělým zasněžováním (Mosty, Rača, Severka, Armáda v Dolní a Přelač v Horní Lomné), turistické trasy a cyklotrasy. Výlety: Mionší - druhý největší prales v ČR. Rázovitá, horská obec Hrčava, Bukovec nejvýchodnější obec v České republice. Prameny řek Wisly a Olzy v polských Slezských Beskydech (Ustroň, Wisla, Kubalonka, Istebná, Koniaków, Jawořynka). Na Slovensku - Kysucký skanzen na Vychylovce nebo Vrátná dolina v Malé Fatře. V Mostech u Jablunkova - skiareál, aquapark, horská bobová dráha, lidová architektura, stále existující folklor, zábavný areál a v něm: lanové centrum, lezecké stěny, bungee trampolíny, horské koloběžky ...

Chalupa Mosty u Jablunkova na Filůvce - K hotelu přísluší parkovištěChalupa Mosty u Jablunkova na Filůvce -  je k dispozici letní terasaChalupa Mosty u Jablunkova na Filůvce - Pokoje jsou vybaveny televizoremChalupa Mosty u Jablunkova na Filůvce - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouChalupa Mosty u Jablunkova na Filůvce - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

::: Adresa :::

Chalupa na Filůvce, Šance 239
Mosty u Jablunkova 73998 Česká Republika
Pension-Mosty-Na-Filuvce@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Chalupa na Filůvce ubytování Mosty u Jablunkova Aktuální počasí ::: částečně oblačno

Doporučte tyto stránky: